ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Uzņēmumā ievērojam visus mainīgos tirdzniecības noteikumus COVID-19 ierobežojumu laikā | GETLIŅI – Drošas tirdzniecības koncepcija
Pēdējo 14 dienu kumulatīvā saslimstība

Uzņēmumā ievērojam visus mainīgos tirdzniecības noteikumus COVID-19 ierobežojumu laikā | GETLIŅI

SIA “Getliņi EKO” ir Baltijā lielākā sadzīves atkritumu poligona apsaimniekotājs, kurš pārstrādes procesā rādīto siltumu izmanto savu siltumnīcu apkurināšanai un tomātu, gurķu audzēšanai. Dārzeņi tiek pārdoti firmas veikalā uzņēmuma teritorijā. Pandēmijas laikā uzņēmums iekļāvās to pārtikas veikalu tirgotāju sarakstā, kuri drīkstēja turpināt tirdzniecību, organizējot to droši un atbilstoši jaunām prasībām.

Galvenie uzlabojumi, kurus uzņēmums veica, lai pielāgotos jaunajiem tirdzniecības apstākļiem:


  1. darba laika noslēguma elastīga pielāgošana klientu skaitam

  2. rindā gaidošo klientu pasūtījuma pieņemšana


Uzņēmumā ievērojam visus mainīgos tirdzniecības noteikumus COVID-19 ierobežojumu laikā. Proti, organizējam rindu ar distanci, veikalā vienlaikus var atrasties 2 klienti, ir nodrošināta laba veikala ventilēšana un vēdināšana, roku dezinfekcija, kā arī rūpīgi sekojam tam, lai klienti un darbinieki pareizi izmantotu sejas maskas.

Klientu, it īpaši ražas novākšanas dienā, pie mums ir daudz. Pircēji lielākoties ir mūsu lojālie klienti, kas speciāli brauc uz mūsu veikalu pēc produkcijas. Tā kā mūsu dārzeņu sezona sākas novembrī un ilgst līdz pavasara beigām, tad lielākoties tā norit gada aukstajā sezonā. Rindā stāvošajiem piedāvājam jau sagatavot nepieciešamo dārzeņu daudzumu, lai plūsma virzītos ātrāk un veikala telpā atliktu tikai samaksāt par pirkumu.

Darbu organizēšana prasīja lielākoties darbinieku pacietību un profesionālu komandas darbu. Atsevišķās dienās strādājām ārpus darba laika, lai visi rindā stāvošie klienti tiktu apkalpoti. Mūsu klienti un darbinieki pielāgošanos pieņēma ar sapratni.

Veikals ir aprīkots ar dezinfekcijas dozatoriem, kurus plānojam veikalā atstāt arī turpmāk, pēc pandēmijas. Visi apzināmies, ka COVID-19 nav vienīgais vīruss, un tirgojot, pērkot pārtikas produktus, roku dezinfekcija lieti noder. Ja iepriekš klientiem lūdzām veikt roku dezinfekciju, tad jau šobrīd klienti paši apzinīgi meklē, kur to var izdarīt.