ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Pircēju plūsmas kontroles veidi – Drošas tirdzniecības koncepcija
Pēdējo 14 dienu kumulatīvā saslimstība

Pircēju plūsmas kontroles veidi

“KOOL Latvija” ir Latvijā radīta jauna koncepta degvielas uzpildes stacija (DUS), kas vienlaikus ir arī ērta ātrās iepirkšanās vieta, kur tiek piedāvāti Latvijā ražoti produkti. Pašlaik Latvijas kartē jau var atrast 10 “KOOL” degvielas uzpildes stacijas, kas ir izvietotas ne tikai Rīgā vai Pierīgā, bet arī Sauriešos, Jelgavā, Valmierā un Augšlīgatnē.

Uzņēmuma pieredzē par drošas tirdzniecības koncepta ieviešanu dalās “KOOL Latvija” Mazumtirdzniecības reģionu vadītāja Diāna Muceniece.

“Tirdzniecības nosacījumus katrā konkrētajā brīdī centāmies ieviest un ievērot uzreiz, labi saprotot, ka tik raiti un viegli tas nebūs. Tāpat bija brīži, kad bija kaut kas jāpamaina, jāuzlabo, bet kopējiem spēkiem un visām pusēm sadarbojoties, šobrīd jau ir vieglāk. Centāmies ierobežojumus ieviest arī racionāli – piemēram, ieviesām arī groziņu sistēmu, taču tā mums vairāk traucēja klientu plūsmas ierobežojumu ievērošanai, nekā palīdzēja, jo DUS klienti parasti iepērkas ātri, raiti un groziņus neizmanto vispār. Veiksmīgs pielāgojums, mūsuprāt, ir stāvgaldiņi ārpusē pie veikala ieejas, kas palīdz klientam justies ērti, nedaudz uzgaidot svaigā gaisā, lai saņemtu savu maltīti līdzņemšanai, un lieki neuzkavējoties veikalā.”

“Bija jāatvēl resursi – gan izdevumi par groziņiem, par informatīvajiem plakātiem, kas tika ražoti vairākkārtīgi, jo informācija mainījās, gan vislielākie un vissvarīgākie mūsu resursi – darbaspēka resursi jeb personāls, kas gan nodrošināja Covid-19 ieviesto ierobežojumi ieviešanu, kā arī joprojām nodrošina uzraudzību ik dienu mūsu degvielas uzpildes stacijās.”

“Pielāgošanās nebija ne viegla, ne ātra, tā prasīja daudz enerģijas visiem mums – kā uzņēmumam, tā arī “KOOL” klientiem, joprojām sekojam līdzi gan Covid-19 pandēmijas izmaiņām Latvijā, gan ar to saistītajām normatīvo aktu izmaiņām, un ļoti ceram, ka kopā mums visiem tomēr izdosies pārvarēt pandēmijas sekas un ar pēc iespējas mazākiem zaudējumiem atgriezties normālā ikdienā!”